fbpx
GündemManşet

Vatandaş tam kapanmadaki yoğunluğa tepkili: Bu nasıl tam kapanma?

Tam kapanmanın ilk sabahında caddelerdeki yoğunluğu dikkat çekti. Otobüslerin kalabalıklığından eden vatandaşların dilinde aynı soru vardı: “Bu nasıl tam kapanma?”

Dün akşam saat 19.00 itibariyle uygulamaya sokulan tam kapanmanın ilk sabahında, ’nın en işlek güzergahlarından biri olan Atatürk Bulvarı’nda yoğun bir trafik vardı. Polis kontrol noktalarındaki sıkı denetim trafiğin sıkışmasına neden olurken trafikteki araçların fazlalığı vatandaşların tepkisini çekti. 

“TÜRKİYE KOMPLE DIŞARIDA”

Taksici bir vatandaş tam kapanmayı, “Bu böyle bir tam kapanma. Arkadaşlar kendilerine göre uygulamış. Gördüğünüz gibi komple dışarıda. Bu trafikte bir tane müşteri alabildik, akşama kadar bu yoldayız. Kesinlikle tam kapanma diye bir şey yok, insanlar kendine göre uydurmuş bunu” diye yorumladı.

İşe gitmek için bekleyen bir başka vatandaş ise, “Bu tam kapanma değil, insanları mağdur ediyorlar. Böyle tam kapanma olmaz. Trafikte kilometrelerce kuyruk var, insanlar dışarıda. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir tam kapanma yok. Saçmalıktan başka bir şey değil bu” sözleriyle uygulamayı eleştirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın