fbpx
GündemManşet
Trend

Vali Köşker anket yaptı, vatandaşlar belediyeleri şikayet etti!

Yeni İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger twitter hesabından bir anket düzenledi. Ankete katılan vatandaşların çoğunlukla belediyeleri şikayet etmesi dikkat çekti

İzmir Valisi Köşger, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar eşliğinde gençlere kentin sorunlarıyla ilgili sorular yöneltti.

‘Hoş geldin’ ziyaretleri için teşekkürlerini ileten Köşger Twitter hesabından yaptığı açıklamada İzmirlilere seslenmesinin yanı sıra gençlere de sorular yöneltti.

Köşger şunları söyledi: Çok Kıymetli İzmirli Hemşehrilerim;

Şahsıma göstermiş olduğunuz ilginiz, sevginiz ile birlikte örf ve adetlerimizin temelini oluşturan unsurların başında yer alan “Hoşgeldiniz” ziyaretleriniz için en içten şükranlarımı sunuyorum.

İzmir’in dünya vizyonu olan bir sanayi, turizm ve ticaret kenti, yüzünü gelişime dönmüş, hedefleri ve potansiyeli yüksek olan bir şehir olduğunu ziyaretler sayesinde kısa sürede daha iyi anladım. Hem de birlikte şehrimizi daha ileriye taşıyacağımız kişileri tanıdım.

İşimiz çok, yolumuz uzun ve biz bu yolu her kesimden İzmirli hemşehrilerimizle birlikte yürüyeceğiz. Öncelikle gençlerimizin kentleriyle ilgili düşüncelerini bilmek isterim.

İzmirli gençler;

Sizce İzmir’in en önemli sorunu nedir?

 Sizce İzmir’de en öncelikli yapılması gereken iş nedir?

Bu mesajın altına veya #izmirinenönemlisorunu başlığı altına yazarsanız hepsini tek tek okuyacağım ve gerekenlere cevap vereceğim.

VATANDAŞLAR BELEDİYELERİ ŞİKAYET ETTİ!

Vali Köşker’in anketine katılan vatandaşların çoğunlukla belediyeleri şikayet etmesi dikkat çekti. Belediyelerin ardından en fazla şikayet alan konular trafik, kanalizasyon ve Körfez’in kokusu oldu. Ankete katılan vatandaşların dile getirdiği şikayetlerin bir kısmı şöyle;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın