fbpx
Genel

Tunç Soyer, Covid-19 test sonucunu açıkladı!

Hafta başında kente gelen ve Balkan Masası’nda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, milletvekilleri ve çok sayıda partiliyle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın koronavirüse yakalanmasının ardından önemli gelişmeler yaşanıyor. 

Öztrak Çeşme’deki evinde karantinaya alınırken, Soyer ve Yücel programlarını iptal etmiş, CHP’de Genel Başkan Yardımcıları Oğuzkaan Salıcı ve Seyit Torun’un katılımıyla gerçekleşecek yerel yönetimler zirvesi de ertelenmişti. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer gelişmelerin ardından koronavirüs testi de oldu. Soyer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalayla rahatlatan haberi de İzmirlilerle paylaştı ve testinin sonucunun negatif olduğunu açıkladı. 

İŞTE O AÇIKLAMA 

İzmir’de buluştuğumuz CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın Covid pozitif haberinin üzüntüsünü yaşadık. Bu gelişme üzerine yaptırdığım testin sonucu negatif çıktı. Tedavideki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Sn. Öztrak ve tüm hastalarımıza acil şifa diliyorum.

Bu vesileyle, yeniden tırmanan ve çok kolay yayılan virüse karşı yurttaşlarımı bir kez daha maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmayı görev sayıyorum. Gözle görünmeyen bu ortak düşmana karşı birlikte mücadele edip, kazanacağız. Sağlıkla kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın