fbpx
GündemManşet

Soyer’in kampanya yöneticisi İZSU Genel Müdür Yardımcı oldu… Büyükşehir’de liyakat başka bahara kaldı!

Geçtiğimiz yıl İZSU’da daire başkanı olarak göreve başlayan İnşaat Mühendisleri Odası Şubesi Eski Başkanı Gürkan Erdoğan, İZSU’da genel müdür yardımcılığına getirildi.

5 Aralık 2018 tarihinde Tepekule Kongre Merkezi’nde adeta bir kampanyasının ilk etkinliği gibi düzenlenen toplantının yöneticiliğini üstlenip İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ’e sorulacak soruları önceden yazılı olarak toplayıp eleyen ve başkan adayına işine gelen soruları soran İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Gürkan Erdoğan geçtiğimiz yıl İZSU Yatırımlar ve İnşaat Dairesi Başkanı olarak atanmıştı. Erdoğan aradan geçen bir yılın ardından İZSU Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Erdoğan’ın İZSU Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmesi kamuoyunda “Vatandaşın yüksek su faturaları nedeniyle devamlı şikayetçi olduğu İZSU’da başarılı çalışmalar yaparak genel müdür yardımcısı olmaya hak kazanmış” şeklinde yorumlandı.

Gürkan Erdoğan’ın önümüzdeki süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olması bekleniyor.

“BU KENTE BORÇLUYUM”

Erdoğan, yeni görevlendirmeyle ilgili sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı; “Bugün itibariyle İZSU Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevime başladım. Hayat gerçekten uzun bir yolculuk… Bu yolculukta bu kent bana kendinden çok şey verdi. Bu kente borçluyum. Bu borcu ödemenin de tek bir yolu var. O da bu kenti gerçekten çok sevmek. Her ilçesi ve her mahallesi ile kalp atışlarını birleştirmek… Başkanımız Tunç ’in liderliğinde, Güzel İzmir için yolculuğumuz sürüyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın