fbpx
GündemManşet

Soyer, ‘Enver Aysever’ ihalesini iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Enver Aysever’e “Yaşam Boyu Eğitim Projesi” kapsamında “okur yazarlık” atölyesini ‘adrese teslim ihaleyle’ verildiği iddiaları sonrası flaş bir gelişme yaşandı. Başkan Soyer sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ilgili ihalenin iptali için talimat verdiğini duyurdu.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Enver Aysever’e “Yaşam Boyu Eğitim Projesi” kapsamında “okur yazarlık” atölyesini ‘adrese teslim ihaleyle’ verildiği iddiaları sonrası flaş bir gelişme yaşandı. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ilgili ihalenin iptali için talimat verdiğini duyurdu.

Soyer açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Gazeteci Yazar Enver Aysever’le Yaşam Boyu Eğitim başlıklı hizmet alımı anlaşmasının ihale süreci konusunda Belediyemiz adına açıklama yapılmıştır. Kamuoyunda oluşan hassasiyete kayıtsız kalmam mümkün değildir. Sözkonusu ihalenin iptal edilmesi talimatını verdim.
Saygılarımla

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın