fbpx
GündemManşet

Şaka gerçek oldu!

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay hakkında yazılan mizah yazısı gerçek oldu

Egedesondakika.com’un “İzahı olmayan şeylerin mizahı olur” isimli mizahi köşesinde, 21 Ağustos 2020 tarihinde Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile ilgili kaleme aldıkları “Hafta sonu Karşıyaka stadı ile ilgili umut verici bir basın açıklaması yapmaya hazırlanıyor” mizahi yazısı gerçek oldu.

Yazıda şu ifadelere yer verilmişti: “Topluma yoğun cinsel dürtüler besleyen bir inşaat şirketine belediyenin arazisini satarak 1-0 yenik duruma düşen, ardından TOKİ’nin Mavişehir’deki arazi satışına karşı çıkarak(!) skoru 1-1’e getiren Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay; özel bir eğitim kurumuna bedelsiz spor alanı tahsis ederek 2-1 yenik duruma düşmüştü. Hafta sonu Karşıyaka stadı ile ilgili umut verici bir basın açıklaması yapmaya hazırlanan Tugay, yanına kadrolu bisiklet tutkunlarının yanı sıra 65 yaş da alarak skoru eşitlemeye hazırlanıyor.”

STADA TALİP OLDUĞUNU AÇIKLADI!

Kaleme alınan mizahi yazının üzerinden henüz 15 gün geçmişken “şaka gerçek oldu” dedirtecek bir açıklama geldi. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay Yenigün Gazetesine verdiği röportajda Karşıyaka Stadına talip olduklarını açıkladı.

Halime Erdoğan’ın kaleme aldığı özel röportajda şu ifadelere yer verildi;

“BİZE TAHSİS EDİN”

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, yılan hikayesine dönen stat projesine talip olduklarını söyledi. Tugay, stat için finansman ayırmak istemediğini iddia ederek, “Bu alana bütçe ayırmayacaksanız bize tahsis edin, Karşıyaka Belediyesi’nin sahip olduğu bir proje ve yapım ekibi gücü ile stadyumumuzu yapalım diyoruz” açıklamalarında bulundu.

“ÖN YARGI VARDIR”

Eski Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’ın hatalı üslubu nedeniyle algı oluştuğunu ifade eden tugay, “Halbuki onun tepkisiyle değil proje hatalı olduğu için proje ilerlemiyor. Aziz Kocaoğlu başkan da ‘buraya stat olmaz’ ön yargısı ile davranmış. Herkesin stat olarak benimsediği bir yere bu hizmet sağlanmalı” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın