fbpx
GündemManşet

Kılıçdaroğlu’nun geçeceği yol asfaltlandı, arka sokak çukurlu kaldı!

AK Parti İlçe Başkanı Didem Dereboylu Keseli, CHP Genel Başkanı Kemal ’nun Karşıyaka ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunarak, Karşıyaka Belediyesinin Kılıçdaroğlu’nun geçeceği yolu asfaltlandığını, arka sokağı ise çamur ve çukurla bıraktığını söyledi.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Didem Dereboylu Keseli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Karşıyaka ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunarak, Karşıyaka Belediyesinin Kılıçdaroğlu’nun geçeceği yolu asfaltlandığını, arka sokağı ise çamur ve çukurla bıraktığını söyledi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Karşıyaka ziyareti sonrası AK Parti’den asfalt salvosu geldi. AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Didem Dereboylu Keseli, Karşıyaka’da Kılıçdaroğlu’nun geçeceği yolun asfaltlanıp, hemen arkasındaki sokağın çamur ve çukurlu bırakıldığını öne sürdü.

KARŞIYAKA BELEDİYESİNE TEPKİ

Keseli, “Kılıçdaroğlu’nun geçeceği sokağı birkaç gün önce asfaltlayan CHP, yalnızca bir arka sokaktaki çukurları ise görmezden gelmiştir. Karşıyaka’da Kılıçdaroğlu’na hizmet, vatandaşaysa nispet yapılmıştır” dedi.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Keseli, “Göreve gelişinin üstünden 2 yıl geçmesine rağmen ilçenin ne sahil şeridinde, ne de iç kesimlerinde ve temizlik sorunlarının üstesinden gelmeyi başaramayan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve yönetimi, yollarımızın kötü durumda oluşuna da kulak tıkamayı sürdürmektedir. Köstebek yuvasına dönen sokaklarımız, her yağmurda çamur içinde kalıyor, günden güne çukurlarımız artıyor. CHP belediyeciliği, hizmetsizlik ve borç yüküyle sarmalıyla birlikte Karşıyaka’da iflas etmiştir” şeklinde konuştu.

ÇÖP VE MOLOZLARIN ÜZERİ TOPRAKLA ÖRTÜLMÜŞTÜ!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Karşıyaka Örnekköy Mahallesi’ne gelecek olması sebebiyle yıllardır mahallenin göbeğinde bulunan çöp ve yığınlarının üzeri toprakla kapatılması vatandaşların yoğun tepkisine neden olmuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın