fbpx
ManşetPolitika

Kılıçdaroğlu: Aşı için sıramı bekleyeceğim

Bakanı Fahrettin Koca’nın daveti kabul ettiğini açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal , “Zamana henüz karar vermedik ama bugün yarın olacak” dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra ise “Ben de vatandaş Kemal Kılıçdaroğlu olarak sıramı bekleyeceğim. Önce sağlık çalışanlarının aşı olması lazım” açıklaması yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sağlık Bakanı Bakanı Fahrettin Koca’nın davetini kabul ettiğini açıklayarak, korona virüsü aşısı olacağını duyurdu.

Best FM’de “Sorel Dağıstanlı ile Konuşan Türkiye” programına konuşan Kılıçdaroğlu, “Sağlık bakanı aradı, ‘Tabii’ dedim, ‘gerekirse ben de refakat ederim size’ dedi, hekimler aşı olmamızı istiyorlar, ben de aşı olacağım, zamana henüz karar vermedik ama bugün yarın olacak” dedi.

Kılıçdaroğlu daha sonra CHP İstanbul ’nın ”Sen Varsan Biz Varız’ adlı kampanyasının saha çalışmalarına yaptığı online bağlantıda ise “Aşı için davet geldi, Sayın Sağlık Bakanı aradı. Ben de vatandaş Kemal Kılıçdaroğlu olarak sıramı bekleyeceğim. Önce sağlık çalışanlarının aşı olması lazım” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca, “’te temsil edilen siyasi parti genel başkanlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanımızı, Meclis Başkanımızı arayarak aşı olmaya davet ettim” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın