fbpx
GündemManşet

İzmir’de sahil bandına 2 kilometre kumdan set!

’in  ilçesinde sağanak yağışlardan dolayı deniz taşmış çok sayıda site bahçesi, bazı dükkanlar ve çok sayıda araç altında kalmıştı. Çalışmalarına devam eden ekipler olası yeni bir taşkına karşı sahil bandına yaklaşık 2 kilometre kumdan set çekiyor.

İzmir’de 4 gündür devam eden sağanak yağışlardan dolayı Karşıyaka ilçesi  Mahallesi’nde denizin taşması sonucu çok sayıda site bahçesi, bazı dükkanlar ve kenarından bulunan araçlar su altında kalmıştı. ’ne bağlı ekiplerince gün içerisinde bölgede oluşan tahribatın giderilmesi için çalışmalar gerçekleştirilirken, sular altında kalan araçlar ise çekiceler vasıtası ile bulundukları noktadan kaldırılmıştı.

SAHİL BANDINA 2 KİLOMETRELİK KUMDAN SET

Akşam saatlerinde de çalışmalarına devam eden itfaiye ekipleri, yollarda ve site bahçelerinde taşkın sonrası temizlik çalışmalarına devam ederken, sahil bandında ise 4 ekip ve 40 tarafından olası yeni bir taşkına karşı kepçe ile yaklaşık 2 kilometre kumdan set çekiliyor.

Öte yandan, sular altında kalan araçların ise çekiciler vasıtası ile bulundukları bölgeden kaldırılma çalışması devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın