fbpx
GündemManşet

İzmir Valiliğinden önemli karar!

Koronavirüs salgının son aylarda yeniden tırmanışa geçmesiyle birlikte İzmir Valiliği yeni tedbir kararları almaya devam ediyor. Buna göre; İzmir’de artık kamu binalarına girişte Hayat Eve Sığar (HES) sorgulaması yapılacak. Öte yandan daha önce belirlenen düğün saatlerinde değişikliğe gidildi.

İzmir Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu virüsle mücadelede yeni kararlar aldı. Buna göre; İzmir’de artık kamu binalarına girişte Hayat Eve Sığar (HES) sorgulaması yapılacak. Kararın oy birliğiyle alındığı belirtildi.

İşte o karar;

DÜĞÜN SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Öte yandan daha önce belirlenen düğün saatlerinde değişikliğe gidildi. İzmir İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından oy birliğiyle alınan kararda, “İlimizin bölgesel, mevsimsel iklim koşulları, hava sıcaklığı ve gün batımının geç olması dikkate alınarak yapılacak akşam düğün organizasyonları için belirlenmiş olan 20.00-22.30 saat aralığının aynın kararda belirlenen önlemlere uymak, gerekli tedbirlerin harfiyen yerine getirilmek koşulu ile 21.00-23.30 saatleri olarak değiştirilmesine karar verilmiştir” denildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın