fbpx
GündemSür Manşet

İmamoğlu’nun İzmir programında değişiklik

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun Cuma günü İEF’nin açılışına katılacağı İzmir programında değişiklik yaşandı. İmamoğlu’nun, CHP İzmir İl Başkanlığı ziyareti CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun davasına katılacağı için iptal edildi. İmamoğlu öğleden sonra kente gelecek ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’i ziyaret edecek daha sonra İEF açılışına katılacak

İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 88’inci kez kapılarını ziyaretçilere açacak. Onur konuğu kent İstanbul olurken,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer fuar açılışını Cuma günü 18:30’da birlikte gerçekleştirecek.

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla ilk kez İzmir’i ziyaret edecek. 

İmamoğlu’nun Cuma sabahı İzmir’e gelerek  10.30’da CHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret edip, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile bir araya geleceği duyurulmuştu.

Ziyaret iptal edildi. İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun davasına katılacak. Ziyaret bu nedenle iptal olurken, İzmir İl Başkanı Yücel de İstanbul’a giderek davayı takip edecek.

Dava sonrası İmamoğlu, İzmir’e gelecek ve önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret edecek. Ziyaret 15:30’da gerçekleşecek. İki Başkan Büyükşehir’deki buluşmanın ardından Fuar açılışını gerçekleştirmek için saat 18.30’da Kültürpark’a geçecek. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın