fbpx
GündemManşet

Havada ‘liyakat’ kokusu var… Naci Bostancı’nın oğlu Nükleer Enerji Genel Müdürlüğü’ne atandı!

AK Partili milletvekili Naci Bostancı’nın oğlu Afşın Burak Bostancı, Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü’ne atandı.

’ın imzasıyla yayımlanan Resmi ’deki kararlarına göre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü’ne AK Partili milletvekili Naci Bostancı’nın oğlu Afşın Burak Bostancı atandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarında bir isim dikkat çekti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü’ne Grup Başkanı Naci Bostancı’nın oğlu Afşın Burak Bostancı atandı.

Uzun süredir İbrahim Halil Dere’nin vekaleten yürüttüğü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü görevine atanan Afşin Burak Bostancı, 2019 yılının Şubat ayından bu yana Nükleer Düzenleme Kurumu Kurul üyesi olarak görev yapıyordu.

Atama kararında şu ifadeler yer aldı: “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında açık bulunan Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Afşın Burak Bostancı atanmıştır”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın