fbpx
Genel

Gazeteci Gaye Karadağ son yolculuğuna uğurlandı

Bir süredir kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören İzmir Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Gaye Karadağ, yaşamını yitirdi. Gaye Karadağ, ailesi, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Kurulu ve eski çalışma arkadaşları tarafından Doğançay Mezarlığı’nda toprağa verildi.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri ve TRT İzmir Radyosu spikerlerinden Gaye Karadağ dün akşam yaşamını yitirdi. Gaye Karadağ’ın vefat haberi, İzmir basınında büyük üzüntüyle karşılandı.

Bir süredir kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Gaye Karadağ, ailesi, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve eski çalışma arkadaşları tarafından Doğançay Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Gaye Karadağ’ın cenazesi tedbirleri nedeniyle tören yapılmadan defnedildi.

Törene, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Bülbül, Kenan Çimen, KESK – SEN İzmir Şube Başkanı Ayhan Zengin, İGC üyeleri ve aynı zamanda TRT’den mesai arkadaşları Leyla Özgür, Mustafa Turpçulu, Emre Şimşek, yakın dostları ve ailesi katıldı.

Cenazede konuşan İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, “Cemiyetiniz Genel Sekreteri, meslektaşım, omuzdaşım, kardeşim Gaye Karadağ’ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyim. Çok iyi bir spiker, çok iyi bir öğretmen çok iyi bir dost, çok iyi bir anneydi. Eksik kaldık. Ama anıları eskimeden hep belleğimizde, yüreğimizde yaşayacak” dedi.

GAYE KARADAĞ KİMDİR?

1958 yılında İzmir’de doğdu. Mesleğe 1989 yılında TRT radyosunda spiker olarak başladı. Kısa zaman sonra İzmir’e geldi. TRT İzmir Televizyon Müdürlüğü ve TRT İzmir radyosunda spiker olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk annesidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın