fbpx
GündemManşet

Fuara Kılıçdaroğlu sürprizi: İEF açılışına geliyor!

İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 88’inci kez kapılarını açacak. Sürpriz bir gelişme yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Cuma günü 18:30’da gerçekleşecek açılışta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte kurdele kesecek

İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 88’inci kez kapılarını ziyaretçilere açacak. Onur konuğu kent İstanbul olurken, İzmir iki önemli konuğu ağırlayacak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Cuma günü 18:30’da gerçekleşecek açılışta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte kurdele kesecek.

Kılıçdaroğlu, Aydın’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıldönümü etkinliklerine katılacak. Aydın’daki iki günlük (6-7 Eylül) mesaisine İzmir molası verecek olan CHP Lideri, Cuma günü 18:30’da İEF’nin açılışına katılıp Aydın’a geri dönecek.

CHP Lideri, 7 Eylül Cumartesi saat 10:00 da Aydın’ın Kurtuluş Günü etkinliklerine ve saat: 20:30’da da Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’na katılacak. Kılıçdaroğlu Pazar günü ise Aydın’dan dönüşte Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i makamında ziyaret edecek.

İMAMOĞLU DA GELİYOR

Ekrem İmamoğlu ise, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla ilk kez İzmir’i ziyaret edecek. 

İmamoğlu’nun Cuma sabahı İzmir’e gelerek  10.30’da CHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret edip, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile bir araya geleceği duyurulmuştu.

Ziyaret iptal edildi. İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun davasına katılacak. Ziyaret bu nedenle iptal olurken, İzmir İl Başkanı Yücel de İstanbul’a giderek davayı takip edecek.

Dava sonrası İmamoğlu, İzmir’e gelecek ve önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret edecek. Ziyaret 15:30’da gerçekleşecek. İki Başkan Büyükşehir’deki buluşmanın ardından Fuar açılışını gerçekleştirmek için saat 18.30’da Kültürpark’a geçecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın