fbpx
GündemManşet

Eski Milli Atlet Aksu’dan Soyer’e maraton tepkisi: “9 Eylül yarı maratonu böyle mi olmalıydı?”

Türkiye Atletizm Federasyonu eski Başkanı ve eski milli atlet Semra Aksu, 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu’na davet edilmemesinden dolayı, “Türkiye’nin her bir yerine atletizm onursal başkanı olarak yarışlara davet ediliyorum… Ama bir İzmirli olarak böyle anlamlı yarışa beni davet etmiyorsunuz… Siz kimsiniz. Sen kimsin Tunç Soyer?” dedi.

Türkiye Atletizm Federasyonu Eski Başkanı ve eski milli atlet Semra Aksu, 9 Eylül Uluslararası İzmir Yarı Maratonu’na davet edilmemesinden dolayı adeta ateş püskürdü. 

Bir dönem Büyükşehir Meclis üyeliği de yapan Aksu, 35001 numaralı forma ile maratonda koşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i şu sözlerler hedef aldı:
?Atletizmde  geçmişine saygı duymayanlar geleceğini bilemezler…sayın başkan birinci nerde…yoksa oda siz misiniz…9 Eylül yarı maratonu böyle mi olmalıydı….Hayır…..Ben bu kente İzmir’e  Türk atletizmi adına çok emek verdim…Türkiye’nin her bir yerine atletizm onursal başkanı olarak yarışlara davet ediliyorum…Ama bir İzmirli olarak böyle anlamlı yarışa beni davet etmiyorsunuz….Siz kimsiniz. Sen kimsin Tunç Soyer…. Semra Aksu… Milli Atlet… Atletizm federasyonu eski başkanı… Sanırım bu gece yorum yapmayan çok kişiyi sileceğim…. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın