Genel

Dilay Kemer hayatını kaybetti

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gören Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer, hayatını kaybetti

Spor camiası, Dilay Kemer’den gelen üzücü haberle yasa boğuldu. Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gören Fenerbahçe TV spikeri, hayata gözlerini yumdu.

Acı haberi sosyal medyadan duyuran Dilay Kemer’in ailesi, ”Biricik kızımızı, canımızı, Dilay’ımızı kaybettik” ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada ise “FB TV’nin gülen yüzü, çok sevdiğimiz mesai arkadaşımız Dilay Kemer’i zamansız kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. O her zaman kalbimizde olacak. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarımıza ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun Dilay.” ifadeleri kullanıldı.

Dilay Kemer için taziye mesajı yayımlayan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Dilay Kemer’e Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve spor camiasına başsağlığı dilerim” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ise ‘‘Fenerbahçe Televizyonu sunucusu Dilay Kemer’in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Dilay Kemer’e Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, mesai arkadaşları, Fenerbahçe Spor Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verdi.

Spor camiasından birçok kulüp de yaptıkları paylaşımlarla Dilay Kemer’in ailesine ve Fenerbahçe kulübüne başsağlığı diledi.

Dilay Kemer, Fenerbahçe TV’de hem ana haber, hem de çeşitli programların sunuculuğunu yapmıştı. 32 yaşındaki Kemer, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın