fbpx
GündemManşet

Depremi fırsat bilip yeşil alana beton döktüler… Bu kadarına pes!

Depremin acısını yüreğimizde hissettiğimiz günlerde fırsatçı esnaf pes dedirtti. ekiplerinin depremde olmasını fırsat bilerek Köprüsü’nün bitişiğindeki yeşil alanı tahrip eden ‘Kumrucu İzzet’ isimli firma, masa sandalye atmak için gece yarısı beton döktürdü. İhbar üzerine olaya müdahale eden Büyükşehir ekipleri alanı eski haline getirmek için çalışma başlattı.

, şimdiye kadar 107 canını yitirdiği 6,9 şiddetindeki depremin yaralarını sarmaya çalışırken, Göztepe’deki fırsatçı bir esnafta yeşil alana beton dökerek takrip etti.

Göztepe Köprüsü’nün yanında faaliyet yürüten Kumrucu İzzet isimli işletme, İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin depremde olmasını fırsat bilerek gece yarısı köprünün bitişiğine masa sandalye atmak için yeşil alanı tahrip etti. 


Bitkileri söküp alana beton döken işletmeci, apar topar köprünün bitişiğini masa ve sandalyelerle doldurdu. İhbar üzerine bölgeye gelen İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri masa ve sandalyeler kaldırarak, alanın eskisi gibi yeşillendirilmesi için çalışma başlatıldı. Firmaya ise idari cezası uygulandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın