fbpx
Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan minik Elif paylaşımı: Geçmiş olsun canım yavrum

, ’deki depremde yaralı olarak kurtulan 3 yaşındaki Elif için duygu dolu geçmiş olsun mesajı yayınladı. Erdoğan, “Seni, kardeşlerin Elzem ve Ezel’i; İdil’i, İnci’yi ve daha birçok evladımızı bizlere bağışlayan Allah’a şükürler olsun. Geçmiş olsun canım yavrum” dedi.

Cumhurbaşkanı , İzmir’deki depremden 65 saat sonra enkaz altından sağ olarak çıkarılan 3 yaşındaki Elif için  hesabından geçmiş olsun mesajı yayımladı.

“GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM”

Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, “Seni, kardeşlerin Elzem ve Ezel’i; İdil’i, İnci’yi ve daha birçok evladımızı bizlere bağışlayan Allah’a şükürler olsun. Geçmiş olsun canım yavrum” ifadelerini kullandı.

65 SAAT SONRA ENKAZ ALTINDAN KURTARILDI

İzmir’de meydana gelen depremde yıkılan binalardan biri de Doğanlar Apartmanı oldu. Seher Dereli Perinçek ve 4 çocuğu enkazın altında kaldı. Ekiplerin çalışması sonucu anne ve 3 çocuğu enkazdan çıkarıldı.

Ekipler enkaz altında kalan Elif’i arama çalışmalarına devam ederken, beklenen güzel  depremden 65 saat sonra geldi. Elif’in yerini bulan arama kurtarma ekipleri minik Elif’i sağ olarak enkazın altından çıkardı. Tüm Türkiye Elif’ten gelen haberle sevinç yaşarken, Elif bebek İzmir depreminin simgelerinden biri oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın