fbpx
GündemManşet

Çöp ve molozlara Kılıçdaroğlu makyajı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Karşıyaka Örnekköy Mahallesi’ne gelecek olması sebebiyle yıllardır mahallenin göbeğinde bulunan çöp ve moloz yığınlarının üzeri toprakla kapatıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürdüğü Örnekköy’de Cumartesi günü (yarın) Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı törenle 2. Etap yapım çalışmaları başlayacak. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Cumartesi günü 170 konut ve 20 işyerini kapsayan temel atma töreninin ardından “Yaşanabilir Kentsel Dönüşüm Çalıştayı”na katılacak olması sebebiyle bölgede Karşıyaka Belediyesi’nin hummalı çalışması dikkat çekti.

Yıllardır Karşıyaka’nın kangren olmuş moloz ve çöp sahası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bölgeye gelecek olması sebebiyle, Karşıyaka Belediyesi’ne ait dozerlerle çöp ve molozların üzeri toprakla kapatıldı.

Mahalle sakinleri; yıllardır belediyeye onlarca kez başvurmalarına rağmen bir sonuç alamadıklarını belirterek, sırf genel başkanları mahalleye geleceği için göstermelik iş yapmaları sebebiyle başta Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve belediye yöneticilerine tepki gösterdi.

ÖRNEKKÖY’ÜN HALİ İÇLER ARASI!

Karşıyaka’nın cazibe merkezine dönüşmeye başlayan Örnekköy’de milyonluk dairelerin yanı başındaki çöp ve moloz yığınları gündemden düşmezken, hurdacıların çalıntı kablo ve hurdaları yakarak çevre kirliliğine yol açmasına karşın Karşıyaka Belediyesi sessizliğini korumaya devam ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın