ManşetPolitika

CHP’li Yücel’den MHP’li Vekil’e yanıt: “Ne Tunç Soyer’i ne de CHP’yi…”

CHP İl Başkanı Yücel, MHP’li Osmanağaoğlu’nun Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’e ve CHP’ye yaptığı eleştirilere sert yanıt verdi. Yücel sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Ne Tunç Soyer’i ne de CHP’yi terör örgütleriyle anamazsınız. Hele de seçimden 3 gün önce terörist başının mektubunu ve mesajlarını devletin televizyon kanallarında okutan, yorumlayan ve bundan oy bekleyen bir zihniyetin işbirlikçisiyseniz” ifadelerine yer verdi

MHP İzmir Milletvekili Taner Osmanağaoğlu’nun İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) yaptığı eleştirilere CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’den sert yanıt geldi.

MHP’li Osmanağaoğlu, düzenlediği basın toplantısında Başkan Soyer için, “İzmirlinin oyuyla elde ettiği gücü, PKK’ya sahip çıkmak için kullanmaktadır. Açıkça suçluyorum, Tunç Soyer PKK’ya kucak açmaktadır” ifadelerini kullanmıştı.

Osmanağaoğlu ayrıca CHP’yi de “Bu partiyi HDP’nin yan kuruluşu haline getiren irade kimin eseridir?” sözleriyle eleştirmişti. CHP İl Başkanı Yücel, MHPli Osmanağaoğlu’nun açıklamalarına sert çıktı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Osmanağaoğlu’nu hedef alan Yücel, “Ne Tunç Soyer’i ne de CHP’yi terör örgütleriyle anamazsınız. Hele de seçimden 3 gün önce terörist başının mektubunu ve mesajlarını devletin televizyon kanallarında okutan, yorumlayan ve bundan oy bekleyen bir zihniyetin işbirlikçisiyseniz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın