fbpx
ManşetPolitika

CHP’de sular durulmuyor… Mobbing iddiası istifa getirdi!

Menemen Belediyesi CHP Grup Sözcüsü Hasan Ünal görevinden istifa etti. Ünal, CHP Menemen İlçe Başkanı Turan Erdoğan ve meclis üyelerine attığı istifa mesajında Başkan Serdar Aksoy hakkında ‘mobbing’ iddiasında bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Menemen Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Hasan Ünal, grup sözcülüğü görevinden istifa etti.

Ünal, CHP Menemen İlçe Başkanı Turan Erdoğan ve meclis üyelerine attığı mesajında istifa gerekçesiyle ilgili flaş iddialar ortaya koydu.

Ünal istifasıyla ilgili Gerçekizmir’e yaptığı açıklamada “Grup sözcülüğünü bıraktım. Detaylı açıklamaları sonra yapacağım. İlçe başkanıma ve meclis üyelerine istifamla ilgili gerekli bilgilendirmeyi yaptım. Bundan böyle meclis üyesi olarak devam edeceğim” dedi.

MOBBİNG İDDİASI

Ünal’ın İlçe Başkanı Turan Erdoğan ve meclis üyelerine attığı mesajında Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak’ın kendisini belediye şantiyesinden gayri hukuki yollarla hurda çıkışının yapıldığı iddiasını araştırması için görevlendirdiğini, yaptığı çalışma sonrası rapor hazırlayıp Çakmak’a verdiğini ancak daha sonra Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un başkan yardımcısı Çakmak’a mobing uygulamaya başladığını iddia etti.

Ünal’ın mesajında Belediye Başkan Yardımcısı Çakmak’a yapılanları kınadığı, gördüğü lüzum üzerine görevinden ayrıldığını bildirdiği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın