fbpx
GündemManşet

Cengiz Holding’in reklamına ‘dislike’ yağdı!

Milletin a.. koyacağız diyen Mehmet Cengiz’in sahibi olduğu Cengiz Holdin’in YouTube’da yayınlanan reklam filmine ‘dislike’ yağdı

Halka ettiği küfürle hafızalara kazınan ve CHP’li İzmir Karşıyaka Belediyesi’nin kamu arazisini değerinin altında sattığı Mehmet Cengiz’in sahibi olduğu, sık sık devletten aldığı ihalelerle gündeme gelen Cengiz Holding, YouTube’da yayınladığı reklam filmiyle çekti.

Hayat Ağacı isminin verildiği reklam filminde, “meyve veren ağaç taşlanır” teması işleniyor.

Küçük bir çocuğun yaşlı bir adamla birlikte ektikleri ağacı anlatan filmde, dedenin “En zor şey meyve veren ağaç olmaktır. Taşlamak isteyen çok olur” sözleri dikkati çekiyor.

‘DİSLİKE’ YAĞDI

Yaklaşık 543 abonesi bulunan şirketin YouTube kanalındaki video, 220 binden fazla kişi tarafından izlendi ve 31 bin “dislike” aldı.

Filme, “Kuruluşumuzun üzerinden 40 yıl geçmiş olsa bile, Cengiz Holding’in felsefesi çok daha önce 1970 yılında ortaya çıktı” notu düşülerek, “Kurulduğumuz ilk günden itibaren bir ağacı şirket felsefemiz yaptık. Cengiz Holding olarak, bugüne kadar, üstlendiğimiz her işi, her zaman memleket menfaatlerini ön planda tutarak hayata geçirdik. Her zaman bu ülkeye ve insanlarına fayda yaratacak, toplumun her katmanına dokunacak projeler geliştirerek, Türkiye’nin gurur duyacağı bir şirket olma vizyonu ile çalıştık. Bizim işimiz de gücümüz de bu memleket” denildi.

Geçen günlerde ile Sanayi ve Bakanlığı’nın 2021 yılı enerjisi alım ihalesini, Mehmet Cengiz’in sahibi olduğu Cengiz Holding’in aldığı belirtilmişti. Kamu İhale Bülteni’nde yer alan bilgilere göre, TBMM İşletme ve Yapım Başkanlığı 13 Kasım tarihinde 2021 yılı elektrik enerjisi alımı için bir ihale düzenledi. İhaleyi, 12 milyon 932 bin TL teklif veren Cengiz Holding’e bağlı Cengiz Elektrik Şirketi’nin kazandığı açıklanmıştı. TBMM ile şirket arasında da 3 Aralık tarihinde sözleşme imzalanmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın