fbpx
ManşetYerel Yönetimler

Cemil Tugay’ın ‘vizyonu’ Tunç Soyer’i heyecanlandırmış!

Karşıyaka Belediyesi’ne ait arsayı Cengiz Holding’e satarak büyük tepki alan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın kamuoyuna açıklanmayan projeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Bakanı Tunç Soyer’i heyecanlandırdı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden basına geçilen haber bültenin de şöyle denildi:

‘İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe belediyeleri ile işbirliği yaparak hayata geçirecekleri projelerde kolaylaştırıcı rol üstleneceklerini söyledi. Karşıyaka Belediyesi’nin düzenlediği proje tanıtım toplantısına katılan Soyer, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a teşekkür ederek “İyi bir vizyon, güzel projeler var. Yapacağımız işbirliği birçok alanda bu vizyonun meyvelerini vermesine imkân sağlayacak” dedi. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi’nin bürokrat kadrosuyla birlikte Karşıyaka Belediyesi’nin düzenlediği ilçede devam eden projelere ilişkin sunum toplantısına katıldı.  Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın proje sunumunu izleyen Başkan Soyer, destek olunması gereken konular ve ortak projelerle ilgili üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi. 

Dr. Cemil Tugay’a sunumu için teşekkür eden Başkan Soyer, “Hem yapılanlar hem hedefler bağlamında iyi bir vizyon görüyoruz. Çok iyi projeler var. Bu da bizi heyecanlandırdı. Tüm ekibin emeğine sağlık. Yapacağımız işbirliği birçok alanda bu vizyonun meyvelerini vermesine imkan sağlayacak. Moral bulduk” dedi. Karşıyaka Belediye Başkanı Tugay ise Başkan Soyer’e teşekkür ederek “Varlığınız bize güç katarken, vizyonunuz da yol gösterici oluyor. Sizden ilham alıyoruz. Karşıyaka’da çok seviliyorsunuz. Karşıyaka’nın sorunları aşama aşama çözülüyor. Bunda katkınız çok büyük” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın