fbpx
GündemManşet

Başkan Özçınar’dan vatandaşa uyarı: “Mesafe ve maske kurallarına uyalım”

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, koronavirüs salgını kapsamında vaka sayılarının yeniden tırmanışa geçmesi sonrasında ilçesindeki vatandaşlarına uyarılarda bulundu. Sosyal medya hesabından vaka haritasını paylaşan Özçınar maskesiz dışarı çıkılmaması konusunda açıklama yaptı.

Tüm dünyayı olumsuz etkisi altına alan ve aylardır tamamen bitirilemeyen koronavirüs salgını son günlerde ülkemizde yine tedbirlerin alınmasına yol açtı. İçişleri Bakanlığı 81 ile genelgeler gönderirken metropol kentlerin yöneticileri tekrardan alarma geçti. Bu doğrultuda İzmir’in kırsalında yer almasına rağmen vaka sayılarının arttığı belirtilen Kiraz’da Belediye Başkanı Saliha Özçınar sosyal medyadan yaptığı açıklamada vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Başkan Özçınar, “Vaka sayısı ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de artmaya devam etmektedir. Mesafe ve maske kurallarında biraz daha dikkatli olunması hijyene de daha da önem verilmesi gerekmektedir. İlçemizin büyük pazarı olan Çarşamba pazarı kurulacaktır. Maskesiz kesinlikle dışarı çıkmayalım. Mesafeyi koruyalım. Maske ihtiyacınız için Turkuaz masamız yarın gün boyu her vatandaşımıza maske verecektir” dedi.

Özçınar ayrıca vaka haritasını da paylaştı. 

Vaka sayısı ülke genelinde oldugu gibi ilcemizdede artmaya devam etmektedir.Mesafe ve maske kurallarında biraz daha…

Posted by Saliha Özçınar on Tuesday, August 18, 2020

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın