fbpx
ManşetSür ManşetYerel Yönetimler

Başkan Aksoy’dan maaş iddialarına yanıt: “Başkanlık aylığımı bile…”

Menemen Belediye Başkanı Aksoy kurum şirketlerinden maaş aldığına dair iddialara yanıt verdi. Aksoy kendi maaşını bile hayır kurumlarına bağışladığını ifade ederken, söz konusu iddialar hakkında yasal hakkını sonuna kadar kullanacağının da altını çizdi

Menemen Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Serdar Aksoy kurum şirketlerinden maaş aldığına dair iddialara yanıt verdi. 

Belediyeye ait hiçbir şirketten huzur hakkı ya da herhangi bir ücret almadığını belirten Başkan Aksoy, belediye başkanlığından almış olduğu aylığı da hayır kurumlarında bağışladığını ifade etti.

Aksoy, söz konusu iddialar hakkında yasal hakkını sonuna kadar kullanacağının da altını çizdi. 

“YASAL HAKKIMI SONUNA KADAR KULLANACAĞIM!”

Menemen Belediye Başkanı CHP’li Aksoy konuya ilişkin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Bir takım medya organlarında belediyemize ait şirketlerden aylık aldığıma dair haberler yapılmaktadır. Belediyemize ait şirketlerden huzur hakkı ya da başka bir ad altında hiçbir ücret almadığım gibi Belediye Başkanlığı’ndan almış olduğum aylığımı da hayır kurumlarına bağışladığımı kamuoyunun bilgisine sunarım. Tarafımı yıpratmak adına bu tür asılsız haberleri yapanlar hakkında yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağımı bildirir, saygılarımı sunarım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın