fbpx
GündemManşet

Anıl Yolum tarafından 5 aylık hamileyken katledilen Sezen Ünlü’nün babası: Şikayetçi olmuştuk, adamı tutuklamadılar

İzmir’de Anıl Yolum tarafından katledilen 5 aylık hamile Sezen Ünlü’nün babası, kızının daha önce darp edildiğini ve şikayetçi olduklarını anlattı. Baba Ünlü, "Adamı tutuklamadılar. Adamı içeri atsalardı kızım şu an yaşıyor olacaktı" dedi.

’de tarafından katledilen 5 aylık hamile Sezen Ünlü’nün babası, kızının daha önce darp edildiğini ve şikayetçi olduklarını anlattı. Baba Ünlü, “Adamı tutuklamadılar. Adamı içeri atsalardı kızım şu an yaşıyor olacaktı” dedi.

İzmir’in Konak ilçesinde dün (26 Mart 2021) saat 23:00 sıralarında meydana gelen olayda Anıl Yolum isimli şahıs, 2 aydır ayrı yaşadığı ve ‘dini nikahlı eşi’ olduğu öğrenilen 17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen Ünlü’yü bıçaklayarak öldürdü. Yolum, ekipler tarafından yakalanarak  Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

Sezen Ünlü’nün cenazesi ise İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan ailesi tarafından teslim alındı. Baba Serdar Ünlü, “Benim kızımın ‘ben ölürsem gözlerimi bağışlayın’ diye vasiyeti . ‘Baba ölürsem organlarımı bağışlayın’ derdi. Kızımın gözlerini bağışladım. Benim kızım böyle bir kızdı” diye konuştu.

Ünlü, kızının şahıs tarafından darp edildikten sonra darp raporu alarak şikayette bulunduğunu, bir süredir kendisiyle kaldığını ancak Anıl Yolum’un kızını sokakta öldürdüğünü söyledi.

“İÇERİ ATSALAR KIZIM ŞU AN YAŞIYOR OLACAKTI”

Kızının, Anıl Yolum ve ailesiyle birlikte yaşadığını anlatan baba Serdar Ünlü, “Kızım sıkılmış, ‘babama gideceğim’ deyince kızımı dövmüş. Ben de kızımı geri aldım. İki gözü de mordu. Darp raporu aldık, şikayetçi olduk. Adamı tutuklamadılar. Benim kızım öldü. Adamı içeri atsalardı kızım şu anda yaşıyor olacaktı. Adamı içeriye atsalardı kızımın yaşamasına yeterdi. Belki akıllanırdı. Tehdit mesajları hala duruyor. Bu adamın aynı suçtan sabıkası var. Eskiden nişanlı olduğu kızın fotoğraflarını çekip sağa sola atacağım diye tehdit etmiş, bundan mahkemesi bile var. Kızım devamlı takip altındaydı. Ablasına giderken tutup arsaya sokup öldürmüş. 2-3 ay sonra da kızımı öldürdü” diye konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın