fbpx
GündemPolitika
Trend

AK Partili Hızal’dan Tunç Soyer’e çok sert bayrak ve para çıkışı: “Artık haddini fazlasıyla aşmaya başladın!”

İzmir Büyükşehir AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal’dan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e çok sert ‘bayrak ve para’ çıkışı geldi. AK Partili Hızal, “Hendek olaylarına destek verdi, belediyeyi terörle iltisaklı kişilerle doldurdu, 9 Eylül gibi önemli bir günü yok sayıp İzmirliler Günü adı altında yeni icatlar çıkardı yetmedi şimdi de İzmir parası ve İzmir bayrağı uydurdu! Tunç Soyer! Artık haddini fazlasıyla aşmaya başladın!” dedi.

İzmir Büyükşehier Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) yetkileriyle video konferans yöntemiyle toplantı yaptı. Toplantıda “İzmir bayrağı” ve “İzmir parası” ile ilgili düşüncelerini paylaşan Soyer’in kullandığı ifadeler AK Parti ve MHP’lileri adeta çileden çıkardı.

AK PARTİLİ HIZAL: ARTIK HADDİNİ FAZLASIYLA AŞMAYA BAŞLADIN

İzmir Büyükşehir AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e çok sert ‘bayrak ve para’ eleştirisi getirdi.

Sosyal medyadan görüntüleri paylaşan AK Partili Hızal, sert açıklamalarda bulundu.

“Meğer İzmir’e bir belediye başkanı değil bir terör sevici, bir ayrıştırmacı, bir eyalet sistemi sevdalısı seçilmiş!

Hendek olaylarına destek verdi, belediyeyi terörle iltisaklı kişilerle doldurdu, 9 Eylül gibi önemli bir günü yok sayıp İzmirliler Günü adı altında yeni icatlar çıkardı yetmedi şimdi de İzmir parası ve İzmir bayrağı uydurdu!

Tunç Soyer! Artık haddini fazlasıyla aşmaya başladın! Bu popülist, ayrıştırmacı ve teröre el uzatan tavrını bir köşeye bırak! Senin içinde yaşadığın iğrenç fantezilerini tüm İzmir’e yaşatmaya hakkın yok! Artık bu fikirlerden sıyrıl ve şehrin sakinlerine hizmet et!”

MHP’Lİ OSMANAĞAOĞLU: BAŞKA BAYRAĞA SELAM ÇAKANLARA DUYURULUR

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “İzmir Sancağı; bölücülerin bile selam durduğu, uğruna binlerce şehit verilen semalarımızdan ebediyyen inmeyecek olan, Ay Yıldızlı Albayraktır. Atalarımız Yunan’ı denize süpürürken başka bayrağa selam çakanlara duyurulur!

İzmir’in bir bayrağı, parası, toprağı şanı ve şerefi var ama bir belediye başkanı yok! O Başkan ki; hayalini kurduğu bayrak 9 Eylül’de bir daha hiç dalgalanmamak üzere inmiştir!” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın