fbpx
Genel

AK Parti’den Soyer’e 90 dakika eleştirisi

İzmir’de 90 dakika uygulamasına getirilen düzenleme İzmir gündemine bomba gibi düşerken Twitter’da açılan “#90dakikamadokunma” hashtagi ise kısa süre içerisinde trend topic oldu

Yaşanan bu gelişmelerin ardından AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Twiter da “90dakikamadokunma” hastagine destek vererek İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e seslendi. Dağ, twitinde başkan Soyer’i etiketleyerek “İzmir’in toplu ulaşımda diğer şehirler arasında avantajlı olduğu tek konu 90 dakika geçerli ücretsiz kullanım hakkıydı. Onu da İzmirlilerin elinden alıyorsunuz. Tebrik ederiz” dedi.

Hamza Dağ’ın yanı sıra AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de twitter üzerinden başkan Soyer’i eleştirdi. Sürekli attığı twitinde ” Taş üstüne taş koymadıkları gibi vatandaşa verdikleri hakkı da geri almaya başladılar! CHP, İzmir’de su ve ulaşım üzerinden vatandaşa yüklenmeye devam ediyor. 90 dk uygulamasındaki değişiklikle asıl niyetlerinin derman belediyeciliği olmadığı ortada. ” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın